05:06 2 min. Paweł Zygmunt #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:13 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Natarcie
31:42 2 min. Martin Bučko #65 Trzymanie kija przeciwnika
35:12 2 min. Alan Łyszczarczyk #88 Zahaczenie
46:10 2 min. Peter Cehlárik #34 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:13 2 min. Pavol Regenda #87 Atak kijem trzymanym oburącz
52:23 2 min. John Murray #31 Opóźnianie gry
56:58 2 min. Marcin Kolusz #20 Opóźnianie gry
Relacja

Koniec meczu.

60. min - GOOOLLL!!! Duży błąd Murraya, sygnalizowana kara dla Polaków i Murray przestał bronić, co wykorzystał Hrivik, który umieszcza gumę w siatce.
60. min - Kolejne osłabienie wybronione przez Polaków.
59. min - Cehlarik znalazł na środku partnera, ale zabrakło wykończenia akcji.
58. min - Jeszcze kara dla Marcina Kolusza za wystrzelenie krążka poza taflę.
57. min - Bardzo dobrze wyglądała akcja Słowacji, ale w ostatniej chwili powstrzymał ich spalony.
56. min - GOOOOLLL!!! Moment nieuwagi polskich obrońców, krążek trafia do Cehlarika, który precyzyjnym strzałem pokonuje Murraya.
55. min - Murray broni kolejne strzały Słowaków, Polacy w komplecie.
54. min - Kudrna z okolic bulika, świetnie Murray.
53. min - Jeszcze kara dla Murraya, który interweniował za daleko od swojej bramki.
53. min - Niewiele wynikło znów z polskiej przewagi, Słowacy w komplecie.
52. min - Dziubiński był na środku i uderzył ale jego próba zablokowana.
51. min - Kara dla Słowaków, tym razem Regenda na ławce kar.
50. min - Dobrze teraz kombinowali podopieczni Kalabera, ale finalnie zblokowani w tercji ofensywnej.
49. min - Problemy z założeniem zamka przez Polaków, potem kontra Słowaków, a następnie kolejna dobra okazja Polaków po kontrze.
48. min - Strzał Chmielewskiego po dobrym dograniu Wronki, jednak niecelny.
47. min - Faul w ofensywie Cehlarika i Polacy mają przewagę.
46. min - Grman z okolic niebieskiej, minimalnie chybia celu.
45. min - Dużo teraz niedokładności po obu stronach tafli.
44. min - Cehlarik szukał partnera przed bramką, ale skutecznie polscy defensorzy.
43. min - Kudrna z dystansu, bez problemów łapie Murray i mrozi gumę.
42. min - Starzyński wystrzelił ze środka, świetnie Skovranek. Złapali teraz biało-czerwoni wiatr w żagle.
41. min - GOOOOLLLL!!!! Świetne wejście Polaków w trzecią odsłonę. Wronka świetnie znalazł Pasiuta, który precyzyjnie przymierzył i umieścił gumę w siatce słowackiej bramki.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę spotkania.

Koniec II tercji.

40. min - Świetna okazja biało-czerwonych, Zygmunt dostał gumę tuż przed słowacką bramką, jednak nie udało się zaskoczyć słowackiego golkipera.
39. min - Kruczek z niebieskiej, odbija Skovranek.
38. min - Polacy w komplecie, trwa walka o gumę za bramką Murraya.
37. min - Skutecznie biało-czerwoni spisują się w osłabieniu.
36. min - Łyszcarczyk za mocno popracował i odesłany na ławkę kar.
35. min - Tamasi z bliska, ale trzeba przyznać, że świetnie w tej tercji radzi sobie Murray.
34. min - Chmielewski z okolic bulika, ale krążek po jego strzale zblokowany i przeleciał nad bramką.
33. min - Strzelał Dziubiński, broni Skovranek.
32. min - Strzelał Bucko, trafił jednak tylko w swojego partnera, w kontrze faulował Bucko i mamy przewagę Polaków.
31. min - Dobrze popracował Chmielewski i wyłożył krążek Dronii, ale ten minął się z gumą w dogodnej sytuacji.
30. min - Wajda piekielnie mocno z niebieskiej i lekko się zakotłowało pod słowacką bramką, ale bez efektów.
29. min - Michalski świetnie się zasłonił i oddał strzał, brakło precyzji i krążek obok bramki.
28. min - Tamasi dwukrotnie bliski pokonania Murraya, dobrze jednak golkiper polskiej kadry.
27. min - Polacy dobrze bronią osłabienie.
26. min - Kara dla Urbanowicza, który powalił słowackiego bramkarza za bramką.
25. min - Golian pociągnął z bulika, przenosi gumę nad poprzeczką Murray.
24. min - Wronka z niebieskiej, przekierował jeszcze Zygmunt, ale guma minęła bramkę.
23. min - Duży błąd Słowaków, ale nie umiał Łyszczarczyk go dobrze wykorzystać.
22. min - Tym razem Bucko piekielnie mocno, jednak niecelnie.
21. min - Takac wypalił ze strefy międzybulikowej, dobrze zbija do boku Murray.

Koniec I tercji.

20. min - Cingel miał trochę miejsca, ale zbyt długo zwlekał z podaniem i zablokowali go Polacy.
19. min - Wałęga dobrze do Łyszczarczyka, ale brakło precyzji w podaniu zwrotnym.
18. min - Multum miejsca i czasu miał Tatar, ale z ogromnym wysiłkiem broni Murray.
17. min - Łyszczarczyk wystawił gumę przed bramkę, jednak nikt nie zdołał oddać strzału i mrozi Skovranek.
16. min - Chmielewski powalczył o gumę, a następnie uderzył. Bez problemów Skovranek.
15. min - Murray mrozi gumę po zamieszaniu podbramkowym.
14. min - GOOOOLLL!!! Cingel dobija wypluty przez Murraya strzał do pustej bramki.
12. min - Dziubiński z niebieskiej, ale jego próba skończyła swoją trasę na jednym z defensorów gospodarzy.
11. min - Spalony Słowaków po wydawało się dobrej akcji.
10. min - Moment dobrej i skutecznej gry w destrukcji Polaków, ale brakuje precyzji by wyprowadzić kontratak.
9. min - Hrivik spod bandy, blisko dobitki był jeszcze Cehlarik, ale wyjaśnili Polacy sytuację.
8. min - Grman potężnie z niebieskiej, ale minimalnie obok bramki biało-czerwonych.
7. min - Próbował Tomas Tatar, ale dobrze przykryty przez polską defensywę.
6. min - GOOOOOLLLL!!! Kara dla Zygmunta i wystarczyło kilka sekund by Cehlarik zdjął pajęczynę z siatki Murraya.
4. min - GOOOOLLL!!! Nie połapał się Kostek, gdzie jest krążek. Dopadł do niego Takac i umieścił w polskiej siatce.

4. min - Dziubiński z zerowego kąta ale nie sprawiło to problemów Skovronkovi.
3. min - GOOOLL!!! Fasko-Rudas pokombinował z Regendą i zdezorientowany Murray już pokonany!
2. min - Wałęga bliski szczęścia, ale zabrakło mu trochę miejsca by się odwrócić przed bramką.
1. min - Hymny odegrane, możemy zaczynać. W bramkach Murray i Skovronek.

Dzień dobry witamy w ten majówkowy wieczór. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji z kolejnego sprawdzianu Polaków. Tym razem rywalem biało-czerwonych rywal z najwyższej półki - reprezentacja Słowacji. Początek spotkania na lodowisku w Żylinie zaplanowano na godzinę 18:00, a relację poprowadzi dla Państwa Kamil Przegendza.